* common.systemMessage *
Rendben
Mégsem
Írta: RandiBlog , dátum: júl 21, 2026 , rovat: Videók | 0 komment
Ismerkedés során gyakran megesik, hogy azon tépelődünk: mi tegyünk, ha valakit szimpatikusnak találunk elsőre, de még sincs meg köztünk a kémia? Érdemes-e még találkoznunk vele? Ha igen, hányszor? És mi van, ha csak az időnket fecséreljük, és soha nem is fog létrejönni a vonzalom?
Miért téved az, aki a szikrát várja az első randin? Valójában miről is szól az első találkozás? Jár-e mindenkinek második vagy akár harmadik esély?
Ezekre a kérdésekre keresi a válaszokat Jánosi Valéria mentálhigiénés szakember, coach és mediátor alábbi videójában!